Vytvorením týchto stránok Vám dávame možnosť získavať informácie o činnosti mestskej polície v Štúrove. Na tejto stránke môžete písať rôzne názory, vyjadrenia, pripomienky k činnosti mestskej polície a tak dať priestor k uspokojovaniu vašich požiadaviek a možnosť vyjadrenia názorov mestských policajtov.
    V diskusnom fóre sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi, najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné, rasové urážky alebo osočovanie – tieto budú vymazané!

 

    Ezen oldalak létrehozásával lehetőséget adunk Önöknek arra, hogy információkat kaphassanak a városi rendőrség tevékenységéről Párkányban. Ezen az oldalon leírhatják véleményüket, hozzászólásaikat a városi rendőrség tevékenységével kapcsolatban és így teret adunk a kéréseik kielégítésére és a városi rendőrök véleménynyilványítására.
    A vita fórumon tilosak az olyan hozzászólások, melyek ellentmondanak a jó illemnek. Főleg az olyan hozzászólások, melyek vulgáris, nemzetiségi, faji ellenes szavakat vagy rágalmazást tartalmaznak - ezek törölve lesznek!

Kniha návštev

xxxx

oleg | 26.05.2015

Až teraz som zbadal, že sú to staré príspevky :) Paráda :D Kľudne žmažte môj predchádzajúci príspevok.

autá

Bucifalko | 12.11.2012

Chcel by som sa opýtať mestskej polície: na Bartókovej ulici ,na viacerých miestach je znížený profil chodníkov,čo si myslím že to bolo vytvorené pre mamičky s kočíkmi a pre vozičkárov,mám pravdu? Ale dosť často na týchto miestách parkujú autá,ako rieši tieto prípady mestská polícia?Už sa mi stalo že som upozornil Taxikára ktorý tam býva, že parkuje na zlom mieste, ani sa mu to nepáčilo a upozornil ma že kľudne môžem obísť jeho auto.Ja by som konkrétne zakázal parkovať autám, ktoré sa používajú na zárobkovú činnosť,len raz si dajte námahu a pozrite sa že aké autá parkujú na Bartókovej ulici. Dakujem nespokojný Śtúrovčan.

Pešia zóna

Cyklista | 06.09.2011

Na začiatku "pešej zóny" sa nainštalovala dopravná značka "zákaz vjazdu na bicykli s časovým obmedzením". Ale je tam zároveň platná aj dopravná značka "zákaz vjazdu okrem zásobovania" ktorá zakazuje vjazd aj pre cyklistov.
Tak teraz sa môžem alebo nemôžem bicyklovať v noci po pešej ulici? Aký význam má táto dopravná značka ?
pozn.: nazývame to pešia zóna ale v skutočnosti tam taká dopravná značka nie je, preto to de jure pešia zóna nie je.Je tam iba regulovaný vjazd vozidiel.

Re:Pešia zóna

necyklista | 20.09.2011

Očná lekárka sa volá Dorčiaková!!!!

Re:Re:Pešia zóna

občan | 21.09.2011

Presne tak! :)

Re:Pešia zóna

Občan | 30.06.2012

Podľa Vás tam taká dopravná značka nie je? Tak mi potom vysvetlite čo znamená dopravná značka IP25a! Lebo taká značka je aj na jednom aj na druhom konci pešej zóny.

sme v bezpeči

pozorovatel | 15.07.2011

Vážená mestská policia. Mal by som na Vás otazku ohladom včerajšej bitky ktorá sa odohrala v noci pred pekarňou na pešej zóne, kde dokopaly jedneho maďarskeho občana štyria turci. Odohralo sa to 20metrou od policajtnej kamery a po 20tich minutách ked už bol celkom zdemolovany maďar vtedy sa tam objavyla hliadka. Otázka: načo sú tam tie kamery???????

Re:sme v bezpeči

pozorovatel | 17.07.2011

ospravedlnujem sa v prvom rade za to že som napisal milne lebo ten madarsky občan s nožom napadol jedneho turka a preto tam bola ta bitka. ale aj tak nechapem že ako sa taketo veci možu stat pod kameramy na pešej zone. dakujem.

Re:sme v bezpeči

Ja | 12.02.2013

Na nič prosím.lebo ani krádež ,ktorá sa stala na pešej zóne,nevedeli pozrieť,lebo akurát nikto nesedel v ten deň pri kamere

lllll

rodolub | 25.04.2011

pane bože ludia naučte sa aspon poriadne po slovensky alebo to sem radšej pište v tej vašej maďarskej hatmatilke!

Záznamy: 1 - 10 zo 33
1 | 2 | 3 | 4 >>
Pridať nový príspevok

Kontakt

Mestská polícia Štúrovo

Námestie Slobody č.1
943 01 Štúrovo

+421 (0)36 2851352
+421 (0)36 2851353
+421 (0)905 326911

Náčelník MsP Štúrovo
+421 (0)36 2851350